Trvanlivosť • Kvalita • Spoľahlivosť

Prečo my?

Naša spoločnosť  T a K a S s.r.o. (TrvanlivosťKvalitaSpoľahlivosť) má za sebou mnoho rokov na trhu a veľké množstvo veľkých či menších projektov. Naše krédo je už aj priamo skratkou nášho názvu. Fungujeme od roku 2010, ale za ten čas sme stihli toho mnoho. Disponujeme vlastným vozovým parkom, máme kompletnú techniku, aby sme sa dokázali vysporiadať s každou výzvou a odviedli dokonalú prácu.

Základným pravidlom našej spoločnosti je dbanie o kvalitu betónu používaného pri prácach. Ku každému projektu pristupujeme osobitne, preto každý projekt dostane ten správny druh betónu a jeho dodávanie na stavbu riadime a nastavujeme my. Je dôležité, aby betón v každej dodávke na stavbu bol nastavený konzistentne inak, kvôli časovým rozostupom dodávok betónu a postupu jednotlivých prác. Pri nesprávnom riedení betónu a pri dodatočnom pridávaní vody betón stráca svoje vlastnosti, ako odolnosť voči tlaku a pevnosť.

Preto dbáme pri každom projekte, aby bolo naše krédo dodržané a ku každému projektu alebo zákazke pristupujeme s maximálnou vážnosťou a odhodlaním.